Aktuálně

Stand-up comedy „Na Ležáka“ trhá ve Žlutých lázních rekordy

28. 7. 2015 Celek s Pavláskem

Stovky lidí si ve Žlutých lázních v pražském Podolí užily ve středu 22. července 2015 v živém vystoupení své oblíbené komiky. Ti vystupují v areálu několikrát za sezónu. Stand-up comedy „Na Ležáka“, volně inspirovaná televizním pořadem, doslova trhá rekordy návštěvnosti.

„Kapacita Tančírny ve Žlutých lázních je 250 lidí, nechceme ale zklamat všechny příchozí tak pokaždé přidáváme židle, i když je mnohdy vyprodáno už v předprodeji. Zájem je opravdu veliký, někteří diváci zůstanou i stát, jen, aby si užili atmosféru,“ říká mluvčí areálu Žluté lázně Hana Tietze.

Lukáš Pavlásek

Lukáš Pavlásek

Stand up comedy je živé vystoupení, při kterém komik účinkuje ve stoje před publikem a mluví přímo na něj. Řada herců také přímo zapojuje diváky do své hry. Nejčastěji pak vypráví dlouhé příběhy a monology, které prokládají vtipy. Vystupující se v různých večerech mění.

Naposledy se představil v areálu Žluté lázně mimo jiné komik Lukáš Pavlásek, který prozradil, že má rád Vltavu: „Mám spojenou Vltavu se vzpomínkami z dětství, táta tu nedaleko bydlel a teď se sem moc nedostanu tak jsem rád, že jsem tu alespoň takto s ležákem. Jako malý jsem chodil k Vltavě krmit labutě a dokonce mě tu kousl labuťák,“ říká s úsměvem Lukáš Pavlásek a dodává: „Vím ze vzpomínek, že Žluté lázně bývaly koupaliště a jsem rád, že ta tradice pokračuje. Publikum je tu dobré, je vidět, že lidé odpočívají a baví se,“ uzavřel Lukáš Pavlásek.

Radek Petráš angažoval i jednu divačku

Radek Petráš angažoval i jednu divačku

Užít si atmosféru Stand-up comedy „Na Ležáka“ mohou ještě diváci Žlutých lázní ve středu 19. srpna 2015. „Jednáme s produkcí pořadu o přidání dalších vystoupení, aby si mohli návštěvníci areálu přijít ještě letos pro další dávku humoru, aktuální informace najdou vždy na webu Žlutých lázní,“ upřesňuje Hana Tietze.

Co dále Žluté lázně návštěvníkům nabízejí

Provozovatelem Žlutých lázní je od ledna roku 2005 společnost Taiko. Areál nabízí mimo jiné travnatou pláž, pět hřišť na plážový volejbal, obří šachy, nohejbal, stolní tenis, pétanque a rozsáhlý dětský koutek. Vyznavači sportu na vodě si mohou přímo v areálu půjčit, paddleboard, nově wakeboard nebo šlapadla. Hladoví a žízniví návštěvníci se osvěží v pivnici Tančírna, baru s písečnou pláží nebo v Modrém baru. Sportovcům na přilehlé cyklostezce letos nově Žluté lázně nabízí občerstvení přímo do ruky u Active stánku naproti zastávkám tramvaje Dvorce. Na třech a půl hektarech plochy se každý rok pořádají desítky akcí a živých koncertů přímo na břehu Vltavy. V prostorách restaurací a barů je možné uspořádat také svatby, teambuildingy a jiné firemní i soukromé akce.

na-lezaka-19.8.