Aktuálně

Legrace, co se moc nepovedla aneb Rádoby humor zalarmoval policii

14. 11. 2015 Policie ilustračky_006

Pražští policisté v sobotu 14. listopadu 2015 zhruba ve třináct hodin přijali na linku tísňového volání oznámení od pracovníků jednoho z hotelů v Praze 4. Jeho podstatou bylo, že se hotelovými chodbami prochází muž, který je oblečen v oděvu, jednoznačně inklinujícímu ke konkrétnímu vyznání. To s ohledem na události za posledních 24 hodin vyvolalo jak u personálu, tak u hostů oprávněné obavy.

Na místo, tedy k hotelu Corinthia,  proto okamžitě vyrazili policisté pohotovostní motorizované a speciální pořádkové jednotky, a další policejní složky. Muži zákona zanedlouho našli v jednom z hotelových pokojů anglicky hovořícího muže, který byl hlavním aktérem celé události.

Tomáš Hulan

Tomáš Hulan

Ten policistům sdělil, že se popsaného jednání dopustil proto, že to vnímal jako velice povedený humor. Dalším prověřením policisté zjistili, že při své „procházce“ chodbami hotelu tento muž nikoho ani fyzicky, ani verbálně neatakoval, s nikým nehovořil, nikoho neoslovil.

„Muž se svým chováním nedopustil žádného protiprávního jednání. Nicméně i tak ho policisté upozornili, že jeho vystoupení je za současné situace minimálně nekorektní,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.