Touláme se

Mikulášské oslavy na Staroměstském náměstí navštíví také herci z filmu Anděl Páně 2

1. 12. 2016 staromak-noc-vanoce-001

Staroměstské náměstí v centru české metropole zaplní v pondělí 5. prosince 2016 stovky nadpřirozených bytostí. Čerti, Mikuláši a andělé přijdou rozveselit a obdarovat malé i velké návštěvníky největších vánočních trhů v České republice. Čeká je dvouhodinová show plná divadelních představení, písniček a soutěží o zajímavé ceny.
Program začne na pódiu Staroměstského náměstí v 16 hodin. Hlavním hrdinou odpoledne bude čertík Albertík, který si pozval cimbálovku a sbor dětí Andílci. Jako vždy mu budou pomáhat sněhulák Kulička a ponocný Třebek. „Albertík dostane úkol, aby přinesl do pekla pana Vánočku. Nikdo ale netuší, že to není člověk. Malé návštěvníky bude určitě zajímat, jak si s tím parta kamarádů tentokrát poradí,“ říká s úsměvem manažerka programů pro děti na trzích.Libuše Klinková.

mikulas-736056_1920_1V jejím průběhu čeká děti soutěž v houslování, rodinné klání ve zdobení vánočních stromečků, chytání kapříků, pletení vánoček a tradiční soutěž o nejkrásnější masku. Vzhledem k větší koncentraci lidí na Staroměstském náměstí doporučujeme, aby návštěvníci trhů zvážili účast dětí v kočárcích i vozíčkářů.

Po představení bude na programu setkání s herci a režisérem filmu Anděl Páně 2 Jiřím Strachem a následná autogramiáda.