Touláme se

Modelářské letiště v Lipencích zažije první zářijový víkend zajímavou show

28. 8. 2015 foto 1

I letos se mohou fanoušci a příznivci nejrůznějších modelů malých i velkých letadel těšit na již tradiční modelářskou show, která se poprvé představí pod novým jménem HVP Model Show Praha 2015. Stane se tak na modelářském letišti v Lipencích ve dnech 5. a 6. září 2015, program běží vždy od 10 hodin.

HVP Model Show 2015 navazuje na známou modelářskou show „Lipenecký Obr“, kterou pořádal modelářský klub Lipence od roku 2001 a jedná se o největší modelářskou show na území České republiky s dlouholetou tradicí. Tato akce je vždy zárukou nejen skvělé zábavy, ale i neuvěřitelné show modelů všech možných i nemožných velikostí, druhů a kategorií.

foto 2„Budeme se snažit, abychom vám připravili krásnou podívanou a nezapomenutelný modelářský zážitek. Nejen, že přijedou naše české špičky, ale dorazí i piloti z Francie – team Aviation Design, Německa, Slovenska a Švýcarska,“ přidává svou osobní pozvánku také pořadatel akce a majitel společnosti, která celou akci pořádá Marcel Hladík.

Plakát 2015 SHOWNávštěvníci se během víkendu mohou těšit na ukázky leteckých akrobacií modelů letadel či vrtulníků. Na úžasné turbínové modely nebo zmenšené makety skutečných letadel v různých měřítkách, které dosahují rychlosti až 450 km/h. Během akce si přijdou na své ale i děti, pro které bude připraven bohatý doprovodný program.

Takže ještě jednou: Tento rok se vám ti nejlepší čeští i zahraniční piloti představí o prvním zářijovém víkendu 5. a 6. září. 2015 od 10:00 hod. na obvyklém místě, modelářském letišti v Praze 5 – Lipencích. Mapky pro přístup jsou dole pod článkem (pro motoristy i pro pěší).

Více informací na: http://www.hvp-show.cz/

foto 3 foto 4 foto 5

Příjezd pro motoristy

Příjezd pro motoristy

Příchod pro pěší od nádraží

Příchod pro pěší od nádraží