Touláme se

Na náměstí Republiky rozkvetly jarní trhy

14. 3. 2017 jtnr 005

Na pražském náměstí Republiky začaly jarní trhy. Potrvají zde do 31. března 2017, kdy je vystřídají velikonoční trhy. Návštěvníky čeká třicítka nově vytvořených prodejních stánků s tradičními rukodělnými výrobky a pochutinami. Chybět nebude jarní výzdoba, vůně punče a nabídka českých řemeslníků.

„Na náměstí Republiky mají Pražané i turisté první příležitost, jak nasát jarní atmosféru. Na zahřátí jsme pro ně připravili několik druhů punčů s příchutí pomeranče, jablka a medu nebo amareta. Ochutnat mohou také originální jarní pečené brambory,“ zve návštěvníky Hana Tietze, mluvčí organizátora trhů společnosti Taiko.

 

jtnr 001Ve stáncích bude možné zakoupit také perníčky, pečená lízátka, horké a studené nápoje i pokrmy z grilu. Prodejci nabídnou dárkové předměty se zaměřením na lidová a tradiční řemesla.

Velikonoční trhy poté začnou na náměstí Republiky 1. dubna a potrvají do 23. dubna 2017. Největší Velikonoční trhy v České republice na Staroměstském a Václavském náměstí zahájí také 1. dubna a potrvají do neděle 23. dubna.

Více informací o trzích najdete na www.trhypraha.cz .

Zdroj: Taiko