Touláme se

Náplavku Dvořákova nábřeží o víkendu čeká velká grilovací akce

3. 6. 2015 Dvořákovo nábřeží náplavka

Jaro na grilu aneb Grilování s chřestem – unikátní grilovací festival s prodejem toho nejlepšího z Čech a Moravy na břehu Vltavy proběhne v sobotu a v neděli 6. a 7. června 2015 na náplavce Dvořákova nábřeží v Praze 1. Na příchozí, kteří se k řece zatoulají, čeká spousta dobrého jídla i doplňkový kulturní program.

Po oba dny začíná akce v 9 hodin ráno a v sobotu má končit až o 21. hodině, v neděli pak o 18. hodině. Těšit se můžete na grilování masa, ryb a zeleniny, dále pak na prodej sýrů, mléčných výrobků, bylinek a koření, květin a sazenic, ovoce, medu, pečiva a dalších potravin z českých farem, které bude zajišťovat na šest desítek stánků. Organizátoři věří, že se za oba dny na náplavce vystřídá až 10 tisíc lidí.

Jaro_na_grilu_Dvorakovo_nabr_6-7-cervna-2015_mapaPříchozím bude pobyt u Vltavy zpříjemňovat živá hudba a taká zóna klidu s dobrou kávou a vychlazeným pivem. Nebude chybět ani kuchařská show a minikurz BBQ a zkrátka nepřijdou ani děti. Na ty zde budou čekat klauni i interaktivní dílničky a možná přijede i kobyla. Akci pořádá firma Borolo, s.r.o. ve spolupráci s MČ Praha 1.

Rád tuto akci podpořím, jelikož její rozměr je mnohem širší než pouhé grilování,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký (TOP 09). Cílem je přiblížit občanům Prahy 1 nejen poctivé a ryze české výrobce nejrůznějších laskomin (nejen těch na gril), ale také pobavit všechny příchozí.

Jaro na grilu 0607 06