Touláme se

Neděle bude patřit v A-parku v Braníku příznivcům cyklistiky z celé Prahy

21. 9. 2016 dsc01052

Příznivci cyklistiky a dobré zábavy by měli zbystřet! Již v neděli 25. září 2016 se na ně totiž těší tradiční akce – Pražské cyklozvonění v A-parku v Braníku v ulici Ledařská. Celodenní akci zahajuje cyklojízda z mnoha míst po celé Praze a již v 11 hodin pak začíná na místě dojezdu našlapaný program, který bude pokračovat až do 16. hodiny, kdy plynule přejde ve volnou zábavu.

Z programu určitě stojí za zmínku i těsně popolední koncert Richarda Tesaříka či exhibice cyklotrialisty Josefa Dresslera. Kompletní program, který nicméně může ještě doznat drobných změn, přinášíme níže. Zajímavostí letošního Pražského cyklozvonění je i to, že z A-parku bude probíhat živé internetové vysílání, které můžete sledovat přímo na místě díky mobilnímu jeřábu na čtyřech velkých LCD obrazovkách nebo na odkazu ZDE .

Akci podporuje různou formou 19 městských částí a středočeská obec Průhonice. Celým dnem by vás měli slovem provázet moderátoři Mirka Součková a Josef Melen. Na akci je objednáno dobré počasí a norské rosničky, které pražské počasí předpovídají nejlépe tvrdí, že by po ranních 11 až 12 stupních Celsia nás mělo čekat oblačné až polojasné počasí s maximy okolo 22 stupňů a mírným jižním větříkem. Tak neváhejte a dorazte, vstup je samozřejmě zdarma!

prazske-cyklozvoneni-20160925A jak zatím vypadá program?
(změny vyhrazeny)
11:00 – zahájení
11:10 – přivítání, krátké projevy zástupců městských částí
11:15 – společné zvonění a fotografování, včetně osobností
11:25 – Veteran Bike Club
11:30 – „šikovnostní“ soutěž na koloběžkách pro děti a začátečníky
11:30 – představení sportovních klubů, zaměřených na sportování dětí a běžecké školy Prahy 4
12:00   exhibice na Pump Tracku, včetně výuky dětí a půjčovny kol Michal Mároši
12:30 – koncert Richarda Tesaříka
13:15 – představení Městské policie, včetně koní
13:30 – exhibice cyklotrial Josef Dressler
13:45 – představení zážitkové prevence o nutnosti nošení cyklistických přileb
14:15 – otevření plochy pro volné i soutěžní malování křídami na asfaltovou plochu a představení jednotlivých expozic a partnerů, soutěže pro děti i dospělé,  DJ
16:00 – oficiální ukončení akce – volné pokračování

Další podrobnosti o akci se můžete dozvědět na odkazu ZDE .