Aktuálně

Praha přivítá v pondělí úspěšné české olympioniky na Staroměstském náměstí

24. 2. 2018 olympijská vlajka vítání

Staroměstské náměstí se stane jako již tradičně dějištěm přivítání a oslav úspěšných českých sportovců. Fanoušci zde budou moci přivítat naše úspěšné olympioniky ze Zimních olympijských her v Pchjongčchangu včele s dvojnásobnou zlatou medailistkou Ester Ledeckou. Slavnostní akce s bohatým doprovodným programem začne v pondělí 26. února 2018 v 15.00 hodin, slavnostní příjezd olympioniků se očekává kolem 17. hodiny.

Na Staroměstské náměstí bude instalováno velké podium o rozměrech 12 x 10 metrů a velkoplošná LED obrazovka o velikosti 10 x 6 metru. Naši úspěšní reprezentanti, v čele s olympijskou vítězkou Ester Ledeckou a dalšími medailisty, dorazí na Staroměstské náměstí bezprostředně po svém příletu, přímo z pražského letiště.

Slavnostní odpoledne doprovodí hudba, mluvené slovo a přímé reportážní vstupy. Moderátorem akce bude Libor Bouček.

Instalace podia a velkoplošné obrazovky začne v neděli 24. února 2018 v 9 hodin ráno.  Oficiálním pořadatelem akce je hlavní město Praha, organizátorem společnost Taiko, a. s. Na akci se spolupodílí Sport Invest, zastupující agentura Ester Ledecké a Martiny Sáblíkové.

Zdroj: TZ Taiko a MHMP