Aktuálně

Pražské služby zvou děti na nedělní Ladronku

12. 6. 2015 Pražské služby dětem na Ladronce - Po celý den se budou konat edukativní soutěže s ekologickou tématikou o poutavé ceny.

Pražské služby srdečně zvou obyvatele metropole na zábavný rodinný piknik na Ladronce, který se koná v neděli 14. června od 11 hodin. Akce Pražské služby dětem se uskuteční již počtvrté a návštěvnici se tradičně mohou těšit na bohatý program.

Celým dnem bude provádět moderátor a herec Roman Vojtek. Hlavním hostem je oblíbený dětský bavič Michal Nesvadba. Součástí akce je také prezentace nejmodernější techniky z vozového parku Pražských služeb a řada dalších atrakcí. „Tradičně očekáváme velký zájem Pražanů a věříme, že nejeden návštěvník využije šanci se posadit za volant moderního popelářského vozu. Po celý den se navíc budou konat edukativní soutěže s ekologickou tematikou o poutavé ceny,“ říká tiskový mluvčí Pražských služeb Radim Mana.

Pražské služby dětem na Ladronce - Malí i velcí Pražané si budou moci vyzkoušet jaké to je sedět za volantem nejen popeláNeděle na Ladronce se ponese v duchu rodinné zábavy věnované dětem všech věkových kategorií. V bohatém programu si nejen děti užijí například exhibici na U-rampě a skákacích botách, bike trial show, nafukovací hrady, skákání na trampolínách, dětskou ZOO, výtvarnou dílnu, loutkové divadlo s pohádkou na téma třídění odpadu, vystoupení klauna a mnoho dalšího. Velkým lákadlem bude vystoupení bublináře a celý den završí dětmi zbožňovaný Michal Nesvadba s hodinovým vystoupením a následnou autogramiádou.

Během celého dne navíc budeme losovat tři vítěze hodnotných cen. Hlavní cena je oblíbený iPad Mini. Předpokládaný konec akce je v 17 hodin.

Pražské služby dětem na Ladronce - úvodní fotografie