Touláme se

V úterý se na vás těší Břevnovský masopustní průvod

26. 2. 2017 bmaso 00

Již 23. Břevnovský masopustní průvod projde Břevnovem v úterý 28. února 2017 a letos bude vycházet od křižovatky Bělohorská-Pod Královkou(u kredence). Sraz masek je v 15:45 hod.

V 16 hodin bude uděleno masopustní právo zástupcem MČ Praha 6 a průvod se vydá za náležitého veselí masek i ostatních občanů  na svoji cestu po Bělohorské až ke KC Kaštan, kde bude pochována basa. Průvod doprovodí bubeníci a další hudebníci. Dorazí i kejklíř Vítek se svoji družinou a dlouhorukými Chudadly a další maškary. Během průvodu bude pro masky připraveno malé občerstvení.

Pro účastníky masopustního veselí bude u KC Kaštan připraveno zabijačkové občerstvení s posezením, hudbou a tancem. Čerstvé jitrničky, jelita, tlačenka, polévka, guláš, bramborové placky a spirálky, trdlo a jiné, samozřejmě pivo a teplé nápoje. Deset nejkrásnějších (nejnápaditějších), dětských masek bude odměněno. Bubínky, řehtačky, trumpetky aj. s sebou.

bmaso bálV sobotu 4. března 2017 se od 19:00 koná 23. maškarní bál, v hotelu Pyramida Praha 6 – Břevnov. Letos je téma masek „ČESKÁ HISTORIE“. Je přichystána i bohatá tombola (např. zapůjčení automobilů na víkend s plnou nádrží, sud piva Herold, poukazy do restaurací a prodejen, kosmetické a uzenářské balíčky atd.). Nejoriginálnější masky dostanou hodnotné ceny. Až do 02:00 hod. bude hrát k tanci a poslechu skupina Vitamín.

Vstupenky na bál, k sezení u stolu v ceně 290,- Kč je možné koupit na : www.spolekbrevnovskychzivnostniku.cz nebo v prodejně Krejčovství Ála, Bělohorská 90, Praha 6 – Břevnov.Břevnovský masopust pořádá Spolek břevnovských živnostníků z.s. s částečnou podporou Městské části Praha 6 a pod záštitou starosty Městské části Praha 6 pana Ondřeje Koláře.

bmaso 01bmaso