Víte to?

Za pár dní oslaví pražská Zoo své 85. narozeniny, zajděte se podívat!

23. 9. 2016 hrabac-kapsky-mlade-02

Největší události tohoto měsíce v pražské Zoo již pomalu klepe na dveře. Ve středu 28. září 2016 je zahrada společně s vámi připravena oslavit 85. výročí svého otevření. Těšit se můžete na pestrý celodenní program, jehož hlavními body budou křtiny žirafí a hrabáčí samičky.

Mezi další lákadla dne pak bude patřit odhalení originálních instalací z filmu Cesta do pravěku od režiséra Karla Zemana, vernisáž výstavy s historickými snímky pražské zoo nebo přehlídka historických automobilů. A právě pro automobilisty je připraveno i další milé překvapení.

bez-nazvu-1V termínu 24. září až 2. října 2016 bude pro návštěvníky Zoo Praha, kteří se vydají do zahrady osobním automobilem, k dispozici parkoviště u tunelového komplexu Blanka. Zoo Praha tak chce zajistit pohodlné parkování všem, kteří se chystají do zoologické zahrady v týdnu oslav 85. výročí jejího otevření.

Mezi Parkingem Blanka a Zoo Praha bude v pravidelných intervalech jezdit zdarma kyvadlová doprava. Celodenní pohodlné parkování v blízkosti zoo vyjde jen na 50 Kč!