Víte to?

Žluté lázně navštíví už tuto neděli čert, Mikuláš a anděl

1. 12. 2016 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čert, Mikuláš a anděl přijdou obdarovat návštěvníky areálu Žluté lázně v pražském Podolí. Tradiční mikulášská oslava se bude konat v neděli 4. prosince 2016. Chybět nebude divadelní a taneční představení, soutěže pro děti i sladké odměny. Akce se koná od 10 do 18 hodin.

Program mohou navštívit malí i velcí v prostorách pizzerie Giallo, Blue Burger Baru a v jejich okolí. Děti mohou shlédnout představení Příběh vánočního nebe o narození Ježíška, účastnit se Mikulášského průvodu, zahrát si spoustu her o sladké ceny, nebo si prohlédnout mobilní planetárium a dozvědět se víc o sluneční soustavě. Chybět nebude ani oblíbená minizoo se živými zvířaty ani tematické dětské výtvarné dílny. Vstup na akci je zdarma.

„K vidění budou originální andělé na chůdách, kteří hrají na hudební nástroje. Každý návštěvník si také může vyzkoušet tradiční adventní zvyky jako je lití olova a věštění z těchto tvarů, rozkrájení jablíčka, nebo si poslat svíčku ve skořápce po vodě. Samozřejmostí je mikulášská nadílka,“ upřesňuje manažerka dětských programů ve Žlutých lázních Libuše Klinková.