Touláme se

Žluté lázně pořádají v sobotu pro děti Yelloween

26. 10. 2015 yelloween 01

Strašidelný den ve Žlutých lázních v Praze 4 – Podolí připomene 31. října 2015 tajuplné bytosti a pobaví nejmenší. Chybět nebude ani dlabání dýní, strašidelná show, rej masek, stezka odvahy i strašidelný bál. Na správný průběh dohlédne maskot – hodný duch Duchoslav!¨

Do žlutých lázní v pražském Podolí se slétnou poslední říjnový den strašidla. Halloween – Yelloween po česku může zažít každý, kdo přijde do areálu v sobotu v době od 12 do 19 hodin. Vstup na akci je zdarma. Divadlo Mazec si připravilo pro všechny malé návštěvníky Strašidelného dne soutěže, zpívání i tancování. Chybět nebude rej masek, děsivá truhlice plná pavouků a ještěrek, skřeti Karlíček a Mireček, malování na obličej, pověst o koktavém upírovi nebo o nejkrásnější mumii. K ochutnání upečou kuchařky dýňový smích i koláč.

yelloween 03

„Děti mohou projít strašidelnou stezku, ve které nasbírají maskoty Yelloweenu – duchy “Duchoslavy”. Obdrží také razítka do hrací karty, kterou na závěr odevzdají a dostanou dárek. Pokud nám vyjde počasí, budeme také opékat buřty,“ zve manažerka dětských programů ve Žlutých lázních Libuše Klinková. Ti, kteří zapomenou masku nebo kostým doma, si je mohou přímo v areálu koupit. Na nejmenší děti také čeká hrací koutek Little Tikes.

Malé návštěvníky Strašidelného dne jistě potěší mini ZOO pro děti. Již od začátku října totiž mohou přijít do areálu Žluté lázně nakrmit poníka, oslíka nebo ovce.

Tak neváhejte a dorazte!

yelloween