Touláme se

Zora Jandová se v Divadle Na Fidlovačce představí v jedné ze svých životních rolí

19. 2. 2017 Z deníku hraběnky M 003

Divadlo Na Fidlovačce uvede 1. března 2017 od 19:30 hodin hostující představení Z deníku hraběnky M., ve kterém exceluje Zora Jandová. Příběh japonské dívky Micuko Aojamy, který budou mít diváci možnost na nuselské scéně vidět exkluzivně pouze jednou, se odehraje na Komorní Fidlovačce. Vstupenky na inscenaci jsou již v prodeji.

Z deníku hraběnky M 001Hra Z deníku hraběnky M. líčí skutečnou životní cestu Japonky Micuko Aojamy, která se díky sňatku s rakouským diplomatem Heinrichem Coudenhove-Kalergim stane hraběnkou na českém panství a prožije život plný osudových zvratů. Proměnu nenápadné japonské dívky v emancipovanou a samostatnou ženu, její lásku k milovanému manželovi, žal z jeho předčasné ztráty, komplikovaný vztah k dětem, rozporuplný vztah k evropské společnosti po 1. světové válce i věčnou touhu po rodné zemi, do níž se Micuko již nikdy nevrátila, zpracovala na základě osobních vzpomínek Micuko japonská autorka Jasuko Omači do divadelní podoby. Zora Jandová pak příběh této pozoruhodné ženy svým bravurním herectvím přivádí k životu.

Vstupenky na inscenaci Z deníku hraběnky M. je možné zakoupit na pokladně – 241 404 040, [email protected] nebo přes email [email protected] Cena vstupenky je 309 Kč.

Z deníku hraběnky M 002