Víte to?

Antifetfest vstoupil do 10. ročníku, zapojit se můžete i vy

25. 11. 2016 vyhlaseni-souteze-rad-lacko

Jubilejní 10. ročník filmové soutěže Antifetfest 2017 aneb jde to i jinak vyhlásil radní hl. m. Prahy Radek Lacko na přehlídce Schola Pragensis. Soutěž pořádá hlavní město Praha ve spolupráci s městskými částmi a bude probíhat od letošního listopadu do června 2017, kdy se v kině Lucerna uskuteční finále.

plakat-x-rocniku_1Antifetfest je soutěžní festival amatérských filmů pro školy, školská zařízení a nízkoprahové kluby pro děti a mládež s tématikou rizikového chování. Přihlásit lze obrazový snímek s námětem rizikového chování, např. drogová závislost, kriminalita, šikana, rasizmus, záškoláctví, gambling, domácí násilí atd.

„Jsem nadšen, že se nám v tomto roce povedlo zorganizovat a uskutečnit Antifetfest, jehož jubilejní 10. ročník bude pokračovat v roce 2017. Znovu musím poděkovat studentům našich základních a středních škol, kteří se tohoto projektu účastní. Právě díky nim se další ročník může konat,“ uvedl radní hl. m. Prahy Radek Lacko.

Pravidla soutěže a přihláška jsou k dispozici na www.praha.eu , www.antifetfest.cz a na www.prevence-praha.cz . Soutěžní snímky budou spolu s přihláškou přijímány do 31. března 2017 na místně příslušném úřadě městské části a budou adresovány protidrogovému koordinátorovi. Seznam protidrogových koordinátorů městských částí naleznete v kontaktech na www.praha.eu . Obálku označte „Antifetfest 2017“.

Zdroj: MHMP