Touláme se

Boromejky opět pořádají Drakiádu pod Petřínem

3. 10. 2015 DSC_1382

V zahradě Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze pod Petřínem se v sobotu 10. října 2015 odpoledne uskuteční již další pokračování oblíbené „Drakiády pod Petřínem“.

Přijďte si namalovat draka a zasoutěžit o nejdéle létajícího draka, nejvýše létajícího draka i nejkrásnějšího létajícího draka, odpočinout si a prožít úžasné odpoledne s vašimi blízkými. Drakiáda se koná s podporou Městské části Praha 1 a ve spolupráci s Balony Praha. Setkání se koná za každého počasí a již nyní se na vás těší sestry boromejky a celá nemocnice!

DSC_1442 DSC_1397Na akci, která začíná ve 14 hodin, se můžete těšit nejen na pouštění draků, ale také na divadelní představení Pověsti české v podání divadla Toy Machine. Následovat bude dřevěná dílnička, nebude chybět ani oblíbený klaun Vítek s balónky nebo malování na obličej. Podívat se přiletí samozřejmě lesní dravci a nově jsme pro Vás do programu přidali ještě bublinnovou show s dílničkou. Nepřijdete ani o ukázku horkovzdušného balonu v oblacích.

A jak to vypadalo na „Drakiádě“ vloni, se můžete podívat na odkazu ZDE .

DSC_1380NMSKB-Drakiada-2015