Víte to?

Praha 1 pomůže rodičům s Mikulášem

24. 11. 2015 kopie z 5-12-2015_Mikulas_pro_deti_z_Prahy_1_720px

Radnice Prahy 1 letos opět nabízí rodičům příjemnou službu – Mikuláše až do domu. Až do 1. prosince 2015 se zájemci o návštěvu celé mikulášské trojice mohou hlásit pomocí e-mailu. Objednaný Mikuláš, anděl a čert pak ne svou pouť do rodin vyrazí v sobotu 5. prosince 2015.

Pokud máte o tuto službu, kterou pro vás tradičně radnice „jedničky“ připravuje zájem, tak se musíte do výše uvedeného data ozvat na adresu [email protected] . Zprávu zřetelně označte slovem „Mikuláš“ a nezapomeňte sdělit nejen adresu a telefonní číslo, ale rovněž jméno a věk vašeho dítka.

Připojit můžete i krátkou charakteristiku, podle níž se má mikulášská návštěva odehrávat (domluva zlobivým, pochvala hodným a podobně). Na vámi uvedené telefonní číslo se vám z radnice záhy ozvou a domluví konkrétní čas návštěvy. Pak už se můžete společně se svými ratolestmi těšit, až 5. prosince Mikuláš s doprovodem zazvoní u vašich dveří.

mikulas-736056_1920_1Za Mikulášem i na Václavák

Mikuláš s andělem a dokonce dvěma čerty zavítá také v sobotu 5. prosince 2015 odpoledne od 15:30 do 18 hod. na Václavské Vánoce. A pro hodné děti (tedy určitě pro všechny…) bude mít nachystány pěkné sladké balíčky.

Mikuláš děti samozřejmě po celý rok bedlivě sleduje, ale určitě dá i na radu či přímluvu rodičů, kteří mohou do pátku 4. prosince do 12 hodin dodat Mikulášovi do jeho „Knihy dobra a hříchů“ soupis skutků, za které si děti zaslouží pochvalu, ale i toho, v čem je třeba se zlepšit. Nikdo přece není dokonalý…
Mikulášova kniha bude na Václavském náměstí č. 43 v sídle Sdružení Nového Města pražského. Pro podrobnosti si můžete napsat na e-mail: [email protected] .